ciąża..

pomimo wszystkich dolegliwości związanych z ciążą, które naaaaprawde utrudniają mi życie – to fajny czas :) oczywiście na fajność tych 9 miesięcy składa się przede wszystkim ta maleńka pani, która rośnie we mnie.. ale to tez czas kiedy jesteśmy z Nim tak szczęśliwi jak chyba jeszcze nigdy nie byliśmy.. szczęśliwi ze sobą..

to chyba najlepszy dla nas czas z tych wszystkich 9 lat :) pierwszy chyba raz bez zastanowienia mogę powiedzieć, ze nie trzeba mi nic więcej.. tak wygląda pełnia szczęścia?

i dodatkowo sprawia mi radość utarcie nosa wszystkim, którzy mówili nam jak to będzie ciężko w ciąży, jak on będzie miał dość moich humorów, jak będzie uciekał z domu, jak będziemy się kłócić i jak będziemy mieli siebie dość.. otóż tadam! gówno prawda :) u nas jest akurat odwrotnie ( co biorąc pod uwagę mój charakter :/ samą mnie trochę zaskakuje )

a wiec coś co zdarza się niezwykle rzadko w historii mojego bloga – notka była o szczęściu :)

***
powiedzenie, ze córka zabiera mamie w ciąży urodę niestety sprawdziło się u mnie w stu procentach :/

***
nowy blog mnie przerasta.. nie umiałam dodać notki :>

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>